ai sânge pe mâini îți tot repeți că nu urăști pe nimeni
bean și kazi nu mai cântă pentru că n-au dat de mine
kafka ieși în morții mă-tii pe tabela de marcaj
echilibrul chiar există proștii sar de la baraj
gheara monstrului în ochii tăi te văd nu bagi de seamă
ar fi trebuit să știi falsurile seamănă
te ascunzi după cuvinte și ești nimeni te-ai pierdut
totul e la fel și totuși ești mai mort ca-anul trecut
muzica-i o curvă d-aia o sunăm toți din troleu
luptă-te cu conștiința n-o să fii în locul meu
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu